Губернатор Волині побував із робочою поїздкою у Любомльському районі

15 серпня голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик здійснив робочу поїздку у Любомльський район.

Про це повідомляє сайт ЛЮБОМЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Першу робочу зустріч Володимир Петрович провів із Любомльським міським головою Романом Ющуком, першим заступником голови районної державної адміністрації Олександром Герасимчуком, головою районної ради Миколою Сушиком депутатами обласної та міської ради, керівниками управлінь, відділів та  структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками громади.

У контексті зустрічі, обговорили питання створення об’єднаної територіальної громади на базі міста Любомль та перспективи її розвитку. Керівник найвищої виконавчої влади в області підтримав ініціативу будівництва у місті потужного спортивного комплексу та пообіцяв долучитись до реалізації проекту. До того ж, у постанові Кабінету Міністрів України, яка регламентує обсяг субвенційних коштів з Державного фонду регіонального розвитку, чітко зазначено – 10% заявлених інвестиційних проектів повинні стосуватися розбудови та покращення спортивної інфраструктури. Тож перші кроки для вирішення зазначеного завдання будуть робити вже цьогоріч.

Обговорили і рівень надання медичних послуг у контексті району. Володимир Гунчик вважає, що медична реформа повинна розпочинатись із первинної ланки медицини – створення потужних амбулаторій, адже саме у них громада отримує першочергові послуги.

– Ми маємо усі можливості, аби створити у Любомльському районі потужну лікарню інтенсивного лікування другого рівня, яка консолідуватиме в собі обслуговування хворих Любомльського та Шацького районів. Напередодні створення об’єднаної територіальної громади, ми повинні говорити з вами про реальні речі. Окрім того, беру на себе зобов’язання максимально підтримати ті програми і починання, які будуть в Любомльській та інших новостворених громадах, – резюмував Володимир Петрович.

Керівник найвищої виконавчої гілки влади в області доручив Любомльському міському голові Роману Ющуку, враховуючи специфіку району, спільно з представниками місцевої влади, тих сільських рад, які планують увійти до новоствореної ОТГ, сформувати перелік пропозицій та визначити пріоритетні об’єкти і напрямки роботи. Окрім того, Володимир Гунчик зауважив: не потрібно забувати і про екологічну, туристичну привабливість району, звернути увагу на систему каналізування та дорожню інфраструктуру.

– Я розраховую на вашу підтримку і допомогу. Давайте спільно визначати пріоритетні завдання і виконувати їх. Робімо усе для того, аби нашим дітям жилося краще, – звернувся до громади голова облдержадміністрації.

Опісля зустрічі з керівництвом міста, Володимир Петрович оглянув роботи з реконструкції майбутнього приміщення центру надання адміністративних послуг, котельню, яка обслуговуватиме будівлю, працюючи на твердопаливній сировині, та капітальний ремонт вулиці Української армії у місті Любомль.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району