Ігор Палиця привітав волинян із Днем Соборності України

День соборності відзначають в Україні  щороку 22 січня. Саме цього дня в 1919 році на Софіївському майдані в Києві було проголошено    Акт  Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Державне свято було встановлене Указом Президента   тільки 80 років потому, коли Україна мала вже статус незалежної держави.  22 січня 1918 року відбулася ще одна знаменна історична подія — прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР.
На Волині День соборності почали відзначати відсьогодні. Зокрема, представники влади та громадськості поклали квіти до пам’ятника борцям за Незалежність України, що на Київському майдані. Зауважимо, що  вшанувати свято прийшли й люди з прапором кримських татар. До слова, сьогодні 20 січня в Україні – День Автономної Республіки Крим.

Голова обласної ради Ігор Палиця, вітаючи волинян з нагоди Дня соборності України, закликав пам’ятати уроки історії: “У цей доленосний час активного становлення державності ми не повинні бути сторонніми спостерігачами, а маємо стати активними творцями власного майбутнього. Бо тільки в національній єдності – наша сила!” – розповідає ВОЛИНСЬКІ НОВИНИ з посиланням на ОДА Волинської області

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району