Обговорили проекти розвитку Волині на 2017 рік – ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ

Обговорили проекти розвитку Волині на 2017 рік

Про порядок формування зведеного реєстру пріоритетності та реалізацію інвестиційних проектів в області на 2017 рік говорили , під час робочої наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та представниками виконавчої влади на місцях,розповідає ВОЛИНЬ МОЯ , з посиланням на ОДА у Волинській області

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик повідомив усім присутнім про новий порядок реалізації інвестпроектів. Відтак,  управління капітального будівництва облдержадміністрації буде повністю координувати роботу, щодо проектів, які реалізуються за кошти Державного та місцевого бюджетів у частині будівництва.

– Жодне із профільних управлінь, департаментів або відділів не вестиме будівельні проекти. До їхньої компетенції входить лише підготовка вихідних вимог, узгодження технічних завдань та надання практичної допомоги в рамках своєї спеціалізації, – зауважив Володимир Петрович.

Перехідні ж проекти, котрі закріплені за профільними управліннями облдержадміністрації, поступово переходитимуть у підпорядкування управління капітального будівництва.

За словами начальника управління капітального будівництва Лілії Павлової, кошти по інвестиційних проектах за 2016 рік використані неповністю. Причиною цього стало спрямування частини коштів у листопаді-грудні минулого року, а відтак, часу на їх освоєння  просто не лишалось; потреба коригування проектно-кошторисної документації. Ці та інші причини призвели до неосвоєння коштів та повернення їх до Державного бюджету.

Як повідомив Володимир Гунчик, з метою уникнення подібної ситуації у 2017 році, відбудеться зустріч голови облдержадміністрації з Віце-прем’єр-міністрами України, на якій обговорять пропозиції з вирішення вищезазначених проблем.

– Я вважаю, що питання своєчасного фінансування фонду регіонального розвитку, питання, пов’язані з формуванням програми розвитку інфраструктури, ремонту та відновлення доріг – це важливі речі, які потрібно врахувати на майбутнє, – повідомив Володимир Петрович.

Свої питання та пропозиції голова облдержадміністрації озвучить під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Окрім того, під час формування реєстру інвестиційних проектів на поточний рік, пріоритетні позиції посідатимуть перехідні об’єкти, яких в області 5, адже саме їх потрібно завершити першими.

– Обласна державна адміністрація не прийме до фінансування жоден проект, який не пройде комплексної експертизи в ДП «Укрдержбудекспертизі», – наголосив усім присутнім Володимир Гунчик.

Як повідомила Лілія Павлова, на виконання доручення голови облдержадміністрації підготовлені проекти розпоряджень щодо підвищення якості розробки проектно-кошторисної документації на будівництво об’єктів комунальної власності та про результати реалізації інвестиційних проектів у 2016 році.

Окрім того, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області наголосив на пришвидшенні процесу створення в районах відділів або управлінь розвитку, інвестицій та європейської інтеграції, в яких будуть працювати спеціалісти, закріплені за проектами.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Leave a comment

Your email address will not be published.


*