Пересувні комплекси будуть встановлені на автошляху Луцьк-Володимир-Волинський

Будівництво нових якісних доріг – один із пріоритетних напрямків роботи Уряду. Всі ми маємо змогу спостерігати, як видозмінилися за останній час українські автошляхи, адже активні ремонтні роботи ведуться і на відрізку дороги Н-22 Луцьк–Володимир-Волинський.

Повідомляє сайт ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Дорожнє покриття тут кладеться за новою технологією, що до цього на Волині не використовувалася. У рамках ремонту дороги буде здійснено освітлення біля населених пунктів, в тому числі й освітлення пішохідних переходів, організацію з’їздів та благоустрій узбіч. Враховані і  площадки для технічного контролю, де будуть встановлені мобільні вагові комплекси, задля обмеження руху великовагових транспортних засобів, які рухаються автомобільними дорогами з перевищенням нормативних навантажень і спричиняють суцільне руйнування покриття проїзної частини.

З метою здійснення дієвого державного нагляду за безпекою на транспорті та збереження дорожнього покриття Державна служба України з безпеки на транспорті закуповує пересувні габаритно-вагові комплекси.

На сьогодні придбано уже 26 нових пересувних комплекси європейського зразка, які учора в Києві від імені Уряду України презентував Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон. При цьому, посадовець зазначив, що автошляхи стають якісними, бо змінена філософія їх ремонту – не просто латаються ями, а фактично дорога стелиться «з нуля» і закладається фундамент якісних доріг на роки.

Кілька з таких мобільних комплексів буде встановлено і на трасі Рівне-Луцьк-Устилуг. А належний ваговий контроль сприятиме тому, що нова культура ставлення до українських доріг буде формуватися не тільки в тих, хто їх будує і ремонтує, а й у тих, хто ними користується – у підприємців, власників фур та водіїв.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району