Психологи провели тестування для майбутніх вогнеборців

21 лютого працівники служби психологічного забезпечення Управління ДСНС України у Волинській області здійснили заходи професійної орієнтації та професійно-психологічного відбору кандидатів до вступу в навчальні заклади ДСНС України – ліцеїстів Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Кандидати до вступу у вищі навчальні заклади системи ДСНС довідалися про умови вступу та перебіг навчального процесу, умови та порядок проходження служби в ДСНС України. Про це пише ЛУЦЬК СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС у Волинській області.

Як зазначають психологи, які працюють в підрозділах Служби порятунку «101», надання консультативної та інформаційної допомоги у правильному виборі професії або спеціальності украй важлива, оскільки професійне самовизначення приносить людині радість самореалізації, а відповідно – високої якості виконання покладених на фахівця обов’язків.

Крім того, психологи Управління ДСНС України у Волинській області провели з кандидатами у майбутні рятувальники тестування за напрямками діагностики рівня інтелекту та психодіагностики особистісних якостей. За результатами проведеної роботи були визначені інтелектуально-мотиваційна готовність до вступу та підготовлені висновки щодо придатності кандидатів.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району