Розпочався цикл робочих нарад щодо ремонту та відновленню доріг Волині

Цикл робочих нарад, пов’язаних із соціально-економічним розвитком та інфраструктурними проектами на 2017 рік, розпочався. Сьогодні, під час чергової наради в голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, за участі першого заступника Олександра Степанцова, начальника служби автомобільних доріг в області Анатолія Посполітака, його заступника Ншана Артоняна, заступника директора департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації  Віктора Довгополюка обговорили план ремонту доріг загального  користування місцевого значення на поточний рік за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів,повідомляє ВОЛИНЬ МОЯ з посиланням на ОДА у Волинській області

Вкотре  Володимир Гунчик  наголосив на тому, що розгляд та аналіз реєстру доріг на 2017 рік повинен відбуватися за участі депутатів усіх рівнів.

– Голови сільських, селищних рад, депутати районних рад різних рівнів  та обласної ради повинні обов’язково бути присутніми під час розгляду реєстру доріг на 2017 рік. Процедура ж початку ремонту та відновлення доріг повинна бути абсолютно відкритою, – наголосив Володимир Петрович.

Відтак, сформований перелік доріг, із виправленнями найменувань дорожніх об’єктів департаментом інфраструктури та туризму опрацьований на 80%, проте найближчим часом буде надісланий усім районам, аби за потреби, внести туди додаткові правки.

Наступні ж наради по ремонту та відновленню доріг відбуватимуться щосереди у  новому форматі. За словами керівника найвищої виконавчої гілки влади в області, говоритимуть уже про погоджений реєстр дорожніх об’єктів на 2017 рік у розрізі кожного району. На робочі наради запрошуватимуться голови районних адміністрацій та уповноважені особи, які відповідають за дорожні об’єкти на місцях.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району