Рятувальники Турійського району допомагають одиноким волинянам

22 лютого на території Соминської сільської ради відбулася   акція допомоги, де рятувальники ДСНС надали допомогу господарці Смолярук Катерині Семенівній, яка поховала двох синів й чоловіка та залишилась сама, пише ТУРІЙСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Турійську РДА.

Рятувальники запропонували допомогу по заготівлі дров. Разом з тим провели бесіди з населенням щодо безпечного обігріву осель та виникнення пожеж у житловому секторі. Нагадали  правила пожежної безпеки у побуті та наголосили на їх дотриманні. Фахівці ДСНС звернули увагу на правильність влаштування електро- та газового обладнання, надали практичні рекомендації щодо безпечного використання пічного опалення.

Щоб не сталося лиха і вогонь не забрав життя й майно громадян, вогнеборці пояснили елементарні правила пожежної безпеки, а також нагадали про необхідність стежити за справністю електричних і газових приладів. Крім того, фахівці ДСНС проінструктували, як діяти під час виявлення пожежі, а також вручили громадянам інформаційні листівки з усією необхідною інформацією.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району