У чаруківській школі, Луцького району відкрили актовий і спортивний зали – ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ

У чаруківській школі, Луцького району відкрили актовий і спортивний зали

Один із пріоритетів державницької політики в Україні – створення сприятливих умов для всестороннього розвитку особистості дитини. Тому сьогодні, 20 січня 2017 року, відбулося офіційне відкриття спортивного та актового залів у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Чаруків Луцького району, де на даний час навчається більше 170 учнів,розповідає ВОЛИНЬ МОЯ з посиланням на ОДА Волинської області

На урочисте відкриття зібрались діти, батьки, вчителі та жителі села, а серед запрошених гостей – голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, депутат Верховної Ради України Сергій Мартиняк, голова Луцької районної державної адміністрації Ігор Ярмольський та інші.

До слова, приміщення школи побудоване ще в 1982 році. А під час ремонтних робіт у 2016 році виконано монтаж підлоги, улаштування підвісних стель та горизонтальних поверхонь, електромонтажні роботи, капітальний ремонт роздягальні, замінено сантехніку, освітлення, облаштовано сцену, замінено вікна. Окрім того, проведено капітальний ремонт внутрішніх санвузлів: заміна сантехніки, улаштування обшивки стін, облицювання поверхонь стін керамічною плиткою, установлено сантехнічних перегородок, заміна дверей тощо. Загальна сума виконаних робіт – 1,3 млн грн.

Як зазначив депутат Луцької міської ради, учасник антитерористичної операції та колишній учень школи Віталій Пудлік, реконструкція школи – це значна подія для усього села. Адже, порівнюючи з тим, що було, здається, ніби потрапив у казку.

Щирі слова вдячності лунали на адресу керівника ПП «Захід-торг-буд» Олега Ковальчука, який зміг в надзвичайно короткий термін, з жовтня 2016 року, виконати всі передбачені роботи.

Покропив святою водою та благословив новобудову настоятель місцевого храму святої Параскевії П’ятниці отець Ігор. Опісля – святковий концерт, який підготували учні та вчителі школи.

– Історія складається так, що ми все більше й більше уваги приділяємо Вам, дорогі діти! Бо розуміємо, що ті перші кроки, які робить наша багатостраждальна держава в ці складні дні, – для Вас. Адже, коли наші брати і сестри, сини та дочки, захищають країну, намагаються зробити все, щоб Ви мали можливість навчатися в нормальних умовах. Головне – вирости справжніми патріотами. Хотів би подякувати також депутату Верховної Ради України Сергію Васильовичу за надану допомогу. Бачимо реальну допомогу, не словом, а ділом: кошти, виділені з Державного бюджету, сьогодні використано ефективно. То ж нехай в оновленому приміщенні лунає дитячий сміх, а на обличчях – сяє посмішка. Здоров’я, щастя, успіхів, наснаги. Будьте гідними своїх батьків і дідів. Слава Україні! Героям Слава, – зазначив Володимир Петрович.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Leave a comment

Your email address will not be published.


*