У чаруківській школі, Луцького району відкрили актовий і спортивний зали

Один із пріоритетів державницької політики в Україні – створення сприятливих умов для всестороннього розвитку особистості дитини. Тому сьогодні, 20 січня 2017 року, відбулося офіційне відкриття спортивного та актового залів у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Чаруків Луцького району, де на даний час навчається більше 170 учнів,розповідає ВОЛИНЬ МОЯ з посиланням на ОДА Волинської області

На урочисте відкриття зібрались діти, батьки, вчителі та жителі села, а серед запрошених гостей – голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, депутат Верховної Ради України Сергій Мартиняк, голова Луцької районної державної адміністрації Ігор Ярмольський та інші.

До слова, приміщення школи побудоване ще в 1982 році. А під час ремонтних робіт у 2016 році виконано монтаж підлоги, улаштування підвісних стель та горизонтальних поверхонь, електромонтажні роботи, капітальний ремонт роздягальні, замінено сантехніку, освітлення, облаштовано сцену, замінено вікна. Окрім того, проведено капітальний ремонт внутрішніх санвузлів: заміна сантехніки, улаштування обшивки стін, облицювання поверхонь стін керамічною плиткою, установлено сантехнічних перегородок, заміна дверей тощо. Загальна сума виконаних робіт – 1,3 млн грн.

Як зазначив депутат Луцької міської ради, учасник антитерористичної операції та колишній учень школи Віталій Пудлік, реконструкція школи – це значна подія для усього села. Адже, порівнюючи з тим, що було, здається, ніби потрапив у казку.

Щирі слова вдячності лунали на адресу керівника ПП «Захід-торг-буд» Олега Ковальчука, який зміг в надзвичайно короткий термін, з жовтня 2016 року, виконати всі передбачені роботи.

Покропив святою водою та благословив новобудову настоятель місцевого храму святої Параскевії П’ятниці отець Ігор. Опісля – святковий концерт, який підготували учні та вчителі школи.

– Історія складається так, що ми все більше й більше уваги приділяємо Вам, дорогі діти! Бо розуміємо, що ті перші кроки, які робить наша багатостраждальна держава в ці складні дні, – для Вас. Адже, коли наші брати і сестри, сини та дочки, захищають країну, намагаються зробити все, щоб Ви мали можливість навчатися в нормальних умовах. Головне – вирости справжніми патріотами. Хотів би подякувати також депутату Верховної Ради України Сергію Васильовичу за надану допомогу. Бачимо реальну допомогу, не словом, а ділом: кошти, виділені з Державного бюджету, сьогодні використано ефективно. То ж нехай в оновленому приміщенні лунає дитячий сміх, а на обличчях – сяє посмішка. Здоров’я, щастя, успіхів, наснаги. Будьте гідними своїх батьків і дідів. Слава Україні! Героям Слава, – зазначив Володимир Петрович.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району