У Ківерцях відбулася щорічна серпнева педагогічна конференція

28 серпня освітяни району на щорічній серпневій педагогічній конференції проаналізували результати діяльності навчальних закладів та окреслили завдання щодо реформування освіти в 2017/18 навчальному році.

Повідомляє сайт КІВЕРЦІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Ківерцівської РДА.

До роботи в президії було запрошено голову районної державної адміністрації Валерія Ткачука, заступника голови з гуманітарних питань Яну Церкевич, голову районної ради Василя Хмілевського, начальника відділу освіти Миколу Грибука, завідуючу райметодкабінетом Галину Мачушинець, голову профспілки працівників освіти Євгенію Бабійчук та директорів кращих шкіл району.

Голова  райдержадміністрації Валерій Ткачук у своєму виступі подякував педагогічним працівникам за гарну підготовку навчальних закладів до нового навчального року та побажав усім витримки та наснаги, нових творчих звершень та мудрості у розв’язанні усіх проблем роботи закладів освіти.

 Також Валерій Євгенович наголосив, що надання якісних освітніх послуг сучасною школою – це триєдиний процес навчання, розвитку та виховання: «Багато зроблено, але ще більше справ попереду. Головна із них – найблагородніша – навчати та виховувати дітей. Це найкраща інвестиція у майбутнє, зрештою – це і є майбутнє».

З доповіддю виступив начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Грибук. В майже годинному виступі очільник галузі проаналізував роботу усіх ланок освіти району — дошкільної, загальної середньої та позашкільної щодо надання якісних освітніх послуг, зосередив увагу присутніх на результатах виконання заходів, спрямованих на реалізацію діючих нормативних документів освітньої галузі та привітав педагогів з початком нового навчального року.

В обговоренні доповіді начальника відділу освіти взяли участь педагоги району.

Щирі слова подяки за нелегку працю освітянам висловили голова райради Василь Хмілевський, заступник голови райдержадміністрації Яна Церкевич, голова профспілки працівників освіти Євгенія Бабійчук.

Відбулося також нагородження педагогічних працівників.

Джерело: КІВЕРЦІ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району