Вихованці Будинку школяра підготували подарунок для військовослужбовців

На якнайшвидше повернення додому військовослужбовців 14 окремої механізованої бригади чекали не лише їх рідні та друзі. Про щасливе повернення наших солдат щодня мріяли й маленькі жителі району. Вони не лише писали листи підтримки та надсилали свої малюнки у зону проведення антитерористичної операції Героям-захисникам, а й підготували подарунок з нагоди їх повернення.

Повідомляє сайт ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Вихованці гуртків “Образотворче мистецтво”  та “Моделювання іграшки-сувеніру” районного Будинку школяра Богдан Серпухов, Діана Вихватенко й Вікторія Жила (керівники Сітлана Литвинчук,  Валентина Серпухова і Олена Смаль) виготовили ляльку-мотанку – Берегиню роду  для наших воїнів.

До слова, лялька-мотанка- це оберіг родини й Роду, могутній  магічний  талісман, дух наших предків. Головне її призначення – берегти душу свого власника від усякого зла та нечистих помислів. Лялька «Берегиня» – популярний різновид мотанок, якій  замість обличчя намотували хрест, що утворює вертикаль (духовність) та горизонталь (земне життя).

– Хрест у колі замість обличчя – солярний знак – модель нашої світобудови, глибинний символ зародження життя й родючості, продовження й збереження роду, зв’язку між минулими та майбутніми поколіннями, – зазначила у розмові директор районного Будинку школяра Наталія Бучковська. – Цієї  традиції  при  її виготовленні  дотримувалися і ми,  вкладаючи  у  неї свою енергетику, програмуючи на добро.

І от, користуючись нагодою, вихованці РБШ, передали її нашим військовим, щоб цей оберіг захищав їх, як під час проведення АТО, так і в мирні дні.

Нехай цей оберіг дасть змогу кожній родині дочекатися додому своїх синів і дочок, батьків, матерів, сестер, братів, чоловіків, коханих. Хай Україна процвітає  і, нарешті,  мир і спокій  запанує  у нашому спільному  домі, на нашій землі.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району